METİN GIDA PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
+90 533 930 52 37
Üye Girişi Kayıt Ol   

www.alomamaankara.com dan aldığınız her ürün, üretici yada ithalatçı firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürünü kullanmadan tahrip etmeden, bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürüne ait tüm belgeleri, eklentileri ve muhteviyatı ile birlikte ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün ticaret merkezine ulaştığı ve İade departmanımız tarafından ’’KABÜL’’ verildikten sonra (30) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Bu süreç tedarikçi firmaların ürünü çeşitli sebeplerden dolayı daha uzun bir süreç içerisinde kabul etmeleri durumunda 15 gün daha uzayabilmektedir. Ürün içerisinde eksiklikler olduğu takdirde süreç eksik ürünlerin yada muhteviyatın gönderilmesinden itibaren başlamaktadır. İade talebi ürün sevk edilmeden yapıldığı ya da çeşitli sebeplerle tedarik edilemediği durumlarda iptal işlemi sipariş durumunun ’İPTAL BEKLEYENE’ alınmasından itibaren 7 iş günüdür.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

İPTAL:

Vermiş olduğunuz siparişi ilk 2 saat içersinde firmamıza telefonla arayıp iptal ettirebilirsiniz.

TESLİMAT :

Ankara dışından almış olduğunuz ürünler aynı gün özel koli içerisinde paketlenerek kargo firmaları aracılıği ile size ulaşmaktadır.Sipariş edilen Paket teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli hasarlı veya hatalı paketler teslim alınmamalıdır. Paket teslim alındığı anda Siparişiniz Kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

- METİN GIDA PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - Gimat 10. Blok No: 293 Gimat - ANKARA

Tel: +90 312 397 20 50    Fax: +90 312 397 20 49    E-Mail: metin@alomamaankara.com

Tüm Kategoriler
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 8.8469 TL. 8.8628 TL.
EURO 10.2484 TL. 10.2669 TL.
Ziyaretçi Sayıları
Online : 12
Bugün : 785
Toplam : 825771